Kiipimise soodushind Detsember 2017

lisatud 05.12.17 Ene poolt

Detsembris on meie kliinikus lemmikute kiipimine SOODUSHINNAGA! Aitame kiibi panekul tasuta registrisse, selleks võtke palun visiidile kaasa ID kaart ja selle paroolid, mille abil registreerime looma Eesti sisesesse registrisse – www.llr.ee millega pääsete sisse eesti.ee lehele. (ainult Eesti register) . Tasu eest ja teie soovil kanname looma lemmikloomaregister.ee lehel, mis on liitunud ka Europetnet’iga ning võimaldab Loe edasi

Märts 2015 SÜNNIPÄEVAKUU

lisatud 01.03.15 Ene poolt

Terve kuu on kliinikus soodushinnaga: -mikrokiibi paigaldamine 9€ -lemmikloomaregistrisse kandmine 12.80 -Kutsika ja kassipoja esmane vaktsineerimine – 10€ -Koera js kassi vaktsineerimine kompleksvaktsiiniga – 15€ -Tavaline vaktsineerimistunnistus kingituseks -Kassi kastreerimine 25€ -Kassi steriliseerimine 53€ Lisaks iga nädal erinevate toodete soodustused. Lisainfo meie Facebooki lehelt.

Pakume võimalust tuhastada lemmikloomi.

lisatud 20.03.12 Ene poolt

Koostöös ”Eesti Lemmikloomade Tuhastamisega” pakume võimalust lemmiklooma tuhastamiseks. Neljajalgsed (koer, kass, närilised) ja sulelised sõbrad, kes oma eluajal meile palju rõõmu ja seltsi pakuvad, vajavad siit ilmast lahkudes ka väärikat ärasaatmist. Rohkem informatsiooni küsi loomaarstilt kohapeal või telefonilt 485 7163.

LEMMIKLOOMA HOIDMINE

lisatud 15.03.12 Ene poolt

Lähed reisile, aga looma pole kellegi hoolde jätta, too ta meie juurde! Pakume uue teenusena LOOMAHOIDU.

Vetar on jõudnud ka Facebooki!

lisatud 11.10.11 Ene poolt

Meie kodulehe vasakul all servas on Facebooki lehele viiv nupuke. Plaanime ka seal Teid värskemate uudiste ja pakkumistega kursis hoida!

Tähelepanu kõik loomasõbrad!

lisatud 01.09.11 Ene poolt

Eesti Loomakaitse Seltsi teavituskampaania „Suvi läbi. Asjad pakitud. Kõik pereliikmed kaasas?“ Kalendrisuvi ei ole veel lõppenud, kuid käes on aeg, mil pered hakkavad maalt linna naasma ning lapsed lähevad kooli. Maakodust lahkudes peetakse oluliseks kaasa pakkida kõikvõimalikud tarbeasjad ja võetakse ühes sügisannid, mis puudelt ja põldudelt kokku korjatud. Ärasõitu planeerides avastatakse, et korter või auto Loe edasi

Lugupeetud loomaomanik!

lisatud 29.10.10 Ene poolt

Rapla loomakliinikus Vetar algab alates novembrist kuni selle aastal lõpuni SOODUSKAMPAANIA. Isase kassi kastreerimine  250.-/15,98 EUR ja emase kassi steriliseerimine 650.-/41,54 EUR. Mikrokiipimine koos registrisse kandmisega 299.-/19,11 EUR. Palume eelnevalt registreerida.

Teadaanne

lisatud 22.09.10 admin poolt

Hea uudis neile, kelle lemmik on hädas hambakiviga- muretsesime selleks kliinikusse ultraheliaparaadi, millega saab hambakivi eemaldada ja hambad taas siledaks poleerida.

Kliinikus uued aparaadid

lisatud 22.09.10 Ene poolt

Kliinikus on olemas nüüd ultrahelidiagnostika seade ja lõikusteks koagulaator e. “veretu skalpell”.

Oleme laienenud

lisatud 22.09.10 Ene poolt

Kes veel ei tea, siis meie loomapood on laienenud- väikeste lemmikloomade toidud-tarbed ja akvaariumid on nüüd eraldi ruumis ja kogu “mööbel” teisel korrusel. Tänu sellele on ka valik tunduvalt suurem!

Kliinikul oma meiliaadress

lisatud 22.09.10 Ene poolt

LOOMAKLIINIKUGA SAATE NÜÜD SUHELDA AADRESSIL vetarkliinik@gmail.com !!!

Pesu ja kasukahooldus

lisatud 22.09.10 Ene poolt

KLIINIKUS TÖÖTAB LOOMADE PESEMISE JA “KASUKAHOOLDUSE” NURGAKE! SEEGA, KIISUD-KUTSUD, VANNI JA KAMMIMA! HOOLIMATA HOOLSAST ISEPUHASTAMISEST JA LAKKUMISEST ON IKKA PIIRKONDI, MILLELE LOOM ISE JUURDE EI PÄÄSE JA TEDA TULEKS AIDATA. LISAKS VEEL KÜÜNED- KÕRVAD- HAMBAD KORDA JA SU SÕBER ONGI TÜKIKS AJAKS JÄLLE HOOLITSETUD VÄLJANÄGEMISEGA. TÕRKSAMAT KARVAST, KELLE HOOLDUSEST KODUS SUURT VÄLJA EI TULE, ON Loe edasi

Teadmiseks

lisatud 22.09.10 Ene poolt

*Lemmiku söötmisel aga ka ravimisel on oluline teada tema kaalu. Meie saame aidata, sest kliinikus on uus digitaalne loomakaal. Tule oma karvase sõbraga kaaluma ja pilt ongi selge! *Kindlaim vahend looma identifitseerimiseks on lasta talle paigaldada mikrokiip. Kui te ei tea, kas loomal on kiip juba olemas, saab seda meil kiibilugejaga kontrollida.